Dostrzeż
dobrą perspektywę
dla swojej firmy

Chcesz doświadczyć jak zmiana przyspiesza firmy?

Zacznij od „dobrej perspektywy”.

Dobra perspektywa to indywidualny, dwugodzinny wywiad, którego efektem jest prosta odpowiedź na to, co Twoja firma robi najlepiej i co warto wzmacniać. Automatycznie daje to też odpowiedź na pytanie: jaka jest nasza strategia?

Poza wywiadem analizujemy to jak Twoja firma wygląda z zewnątrz. Czyli jak widzi ją Twój potencjalny odbiorca.

Jesteśmy jedyną firmą doradczą, która pokaże Ci jak wzmocnić to, co już jest dobre i wykorzystać to jako przewagę konkurencyjną.

Słabości nas nie interesują.

Nikt jeszcze nie zbudował na nich silnej marki. 🙂

„Sprawiłaś, że zagadnienia, które wydawały mi się pierwszoplanowe, ustąpiły miejsca jeszcze bardziej istotnym kwestiom”.

Elżbieta Sokołowska, Korektelka

Wypełnij proszę ten krótki formularz, by zakwalifikować się na „dobrą perspektywę”. Jeśli się kwalifikujesz, natychmiast się z Tobą skontaktuję, by umówić termin.

 

Dlaczego kwalifikacja?

Ponieważ na tym polega dobra marka; oferuje swoją gościnę tylko tym, którzy wyniosą z tego efekt. Oszczędza czas tym, którzy nie skorzystaliby z usługi.

Kto jest idealnym kandydatem?

  • biznesy, które już są na rynku od jakiegoś czasu;
  • „dobra perspektywa” nie jest dla dopiero początkujących, których pomysł jest jeszcze na etapie planowania i marzeń;
  • „dobra perspektywa” jest przede wszystkim dla tych, którzy są gotowi zainwestować czas, pieniądze i energię w innowację. Wymaga to ustabilizowanej sytuacji finansowej, ponieważ – jak każda zmiana – niesie ze sobą pewne ryzyko związane z wykorzystaniem firmowych zasobów,
  • w ramach wywiadu analizujemy tylko jedną, wybraną usługę Twojej firmy.

Jeśli czujesz, że to możesz być Ty – wypełnij śmiało formularz. Jeśli się wahasz, także sugeruję wypełnienie. Zdecyduję za Ciebie. 🙂

Powered byTypeform

Stąd czerpiemy wiedzę.

Na planie bie możesz zapomnieć o wszystkim co wiesz na temat marketingu i brandingu. Czerpiemy wiedzę z najlepszych źródeł. Sprawdzamy ją w praktyce na własnej skórze.

Zapisz się na listę

Zapisując się na listę zgadzasz się na otrzymywanie cotygodniowych powiadomień od bie. Otrzymasz też dostęp do dwóch najważniejszych narzędzi w bie: bie assesment i I-faQtor.

FreshMail.pl