Myślałeś kiedyś o jodze, ale przerażała Cię cicha muzyka i uczucie przebywania w bibliotece? Raga Yoga ma coś dla Ciebie.

Na czym polega nowość?

 

Yoga w nowym wydaniu

 

Dla tych, których przeraża spokojna muzyka i godzinny bezruch Raga Yoga oferuje niekonwencjonalne rozwiązanie.

Zajęcia rozpoczynają się i kończą momentem wyciszenia, ale poza tymi momentami, uczestnicy uprzedzani są, by oczekiwć hałasu, rozmów i nawet wulgarnego języka. Uczestnicy otrzymują także bon na piwo, które mogą spożyć przed, po lub w trakcie zajęć.

Raga Yoga to przykład wdrożenia rozwiązania na niezwykle cenny insight konsumencki: chcę, ale obawiam się, że się zanudzę na śmierć. Tym samym Raga Yoga przechodzi do kanonu cennych biznesów usługowych.

Cotygodniowe wsparcie brandingowe
Hej, tu Monika, piszę o tym jak aktywować dobrą markę – zauważalną, zapamiętywalną i zakupywalną. Co tydzień z czytelnikami dzielę się doświadczeniami z pracy w terenie, których nie publikuję tutaj. Dołącz do mojej listy. Zero śmieci. Tylko powiadomienia o wpisach i wiedza zza moich kulis.
Share This

Zapisz się na listę

Zapisując się na listę zgadzasz się na otrzymywanie cotygodniowych powiadomień od bie. Otrzymasz też dostęp do dwóch najważniejszych narzędzi w bie: bie assesment i I-faQtor.

FreshMail.pl