Zmiana przyspiesza.

Zmiana przyspiesza. Widzimy to każdego dnia. 10 lat temu Internet nie był popularny. 15 lat temu nikt z nas nie miał telefonu komórkowego. Ale zmiana przyspiesza także Twoją firmę. Ponieważ nie jesteśmy w stanie przewidywać przyszłości, musimy ją tworzyć. Jeśli chcesz być lepszy, musisz być pierwszy.

Zróbmy to!
Inaczej. 

Plan bie jest butikiem zmieniającym Twoje Twoje usługi w produkty, o których łatwo mówić i które łatwo sprzedawać.

Służymy tym, którzy chcą coś w końcu zrobić ze swoją sytuacją. I chcą to zrobić inaczej. Którzy potrzebują myślenia z rozmachem.  I chcą marzyć wielce.

Jesteśmy dla tych, którzy już rozumieją, że zmiany, której potrzebują nie spowodują działając metodą małych kroczków, ani przez naśladowanie innych. Potrzebują stymulacji do wykreowania czegoś innowacyjnego, swojego a jednocześnie, niezwykle odpowiedniego dla rynku w jakim operują.

Na stronie znajdziesz:

inspiracje & innowacje

czyli co i jak inni robią lepiej od Ciebie, w jaki sposób inni zamieniają swoje usługi w produkty i podbijają rynek

raporty & wglądy

czyli nasze raporty na temat rynku usług i cotygodniowe wglądy z rynku, które są też podstawą naszej listy mailingowej

przysługi i usługi

czyli to co możemy zrobić razem, by Twoja usługa była zauważalna, zapamiętywalna i zakupywalna

Łączymy biznes z przyjemnością

Na czele stoi Monika Pabijańska – producentka marek w bie, nadzoruje procesy aktywacji marki. Związana z PRem i brandingiem od 2005 roku. Zrealizowała ponad 200 projektów doradczych. Laureatka ogólnopolskiego konkursu Praktykuj za granicą. Pracowała w Agencji PR Fleishman-Hillard w Londynie. Z wykształcenia politolożka z własną książką na koncie: Psychomanipulacja w polityce.

Poznasz mnie bliżej na blogu osobistym (monkichote.pl).

Skąd my wiemy, to co wiemy?

Trzymamy się z daleka od obiegowych opinii, niby oczywistych prawd i marketingowych mitów. Jesteśmy młodszym rodzeństwem archetiki, która aktywuje pionierskie marki. I to z tej wiedzy korzystamy. Głównie są to naukowe badania prof. Byron’a Sharp’a, które stawiają wiedzę marketingową do góry nogami. Ale jak pokażemy na blogu, wszystkie prawa, które opracował, są jasne i widoczne dla kogoś, kto prowadzi biznes.

Dokąd idziemy?

Można by rzec, że porywamy się z motyką na słońce, ale chcemy przywrócić marzenia małym przedsiębiorcom. Wierzymy, że te same prawa, które działają dla wielkich marek można w prosty i skuteczny sposób wykorzystać dla sukcesu małych firm. Odczarowujemy marketing. Obalamy mity. Eliminujemy chaos. By każdy z nas – małych przedsiębiorców – miał siłę i czas na swoje marzenia, rodzinę i to co kocha.

Stąd czerpiemy wiedzę.

Na planie bie możesz zapomnieć o wszystkim co wiesz na temat marketingu i brandingu. Czerpiemy wiedzę z najlepszych źródeł. Sprawdzamy ją w praktyce na własnej skórze.

Zapisz się na listę

Zapisując się na listę zgadzasz się na otrzymywanie cotygodniowych powiadomień od bie. Otrzymasz też dostęp do dwóch najważniejszych narzędzi w bie: bie assesment i I-faQtor.

FreshMail.pl