Zróbmy to!
Inaczej.

Jeśli robisz to samo co inni, skazujesz się na harówkę. 

9

Chcesz wprowadzić innowację, kiedy jeszcze jest dobrze? Czy czekać aż będzie trzeba reagować?

9

Chcesz przejść z usług konsultingowych na biznes oparty na rozwiązaniach?

9

Masz poczucie, że można sprzedawać Twoją usługę do nowych sektorów rynku?

9

innymi słowy: czy jesteś istotny dla rynku?

akt I:
dobra perspektywa

Żeby wdrożyć dobrą perspektywę, najpierw trzeba ją zidentyfikować.  Nieważne czy zdefiniujemy to jako cel do osiągnięcia, czy powód istnienia – znajomość Twojej unikalnej perspektywy i tego, za czym stoisz pozwoli Ci zdominować Twój rynek.

Usługa zawiera 1,5-2 godz. wywiad oraz 2-3 stronicowy dokument, identyfikujący perspektywę dla firmy i plan, by ruszyć do przodu.

Inwestycja: 670,- zł netto (+VAT)

 

akt II:
Gotowy produkt w 1 dzień

Po tym jak wywiad „dobra perspektywa” odsłoni to, co czyni Cię unikalnym, dobry plan pokaże Ci jak stać się zauważalną, zapamiętywalną i zakupywalną marką. Przekształcamy Twoją usługę w produkt, o którym łatwo mówić i który łatwo sprzedawać. Wszystko gotowe do wdrożenia w 1 dzień.

Przychodzimy do Ciebie z analizą rynku i gotową propozycją. Podczas ok. 4 godz. spotkania możesz nanieść swoje uwagi i razem z nami ulepszyć markę. 

Inwestycja: 6 700,- netto (+VAT)

Jest w Tobie gotowość do pracy?

Na planie bie możesz zapomnieć o wszystkim co wiesz na temat marketingu i brandingu. Czerpiemy wiedzę z najlepszych źródeł. Sprawdzamy ją w praktyce na własnej skórze.

Zapisz się na listę

Zapisując się na listę zgadzasz się na otrzymywanie cotygodniowych powiadomień od bie. Otrzymasz też dostęp do dwóch najważniejszych narzędzi w bie: bie assesment i I-faQtor.

FreshMail.pl